बुधबार, असार २२, २०७९

आइतवारबाट नारायणगढ मुग्लिन सडकखण्ड १० घन्टा बन्द हुँने

Captureकाठमाडौं आषाढ २२ .  नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्ड आगामी आइतवार देखि १० घण्टा बन्द गरिने भएको छ ।  उक्त सडकखण्ड विस्तारका लागि भिटटा काट्ने क्रममा खस्ने गरेको पहिरोका कारण बढ्दो असुरक्षा लाइ दृष्टिगत गर्दै जिल्ला प्रशासन कार्यालयले आज एक सर्वदलीय /सर्वपक्षीय बैठकको आयोजना गर्दै मुग्लिनतर्फबाट साँझ ७ बजे र नारायणगढतर्फबाट ६ बजेदेखि यातायात रोक्ने निर्णय गरेको  हो ।  त्यस्तै बैठकले मुग्लिनबाट बिहान५ बजे र नारायणगढतर्फबाट ४बजे यातायात खुला गरिने निर्णय गरेको प्राप्त समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु