बिहिबार, मंसिर २३, २०७८

अविरल वर्षा बाढीले सप्तरीका दर्जनौं गाउँ जलमग्न

Saptariकाठमाडौं आषाढ २१ ,  केही दिनयतादेखि परेको अविरल वर्षाका कारण आएको बाढीले सप्तरीका दर्जनौं गाउँ जलमग्न हुनुको अलावा बिगुल, त्रियुगा, महुली र सुन्दरीलगायतका खोलामा बाढी आउँदा भएको समाचारप्राप्त भएका छन ।
बाढीका कारण कञ्चनरुप नगरपालिका, तिरहुत गाउँपालिका, रुपनी गाउँपालिका, तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका, कृष्णासवरण गाउँपालिकालगायतका दर्जनौं गाउँका १ हजार ५ सयभन्दा बढी घर डुबानमा परेको र धानबाली समेत बगाएर लगेको समाचारमा उल्लेख गरिएको छ । यस्तै महुली खोलामा आएको बाढीले पोर्ताहाका करिब तीन सय भन्दा बढी घर डुबानमा पर्ने जोखिम बढेको समाचारमा जनाईएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु