मङ्लबार, असार २१, २०७९

मंगलबार अन्तिम नामावली प्रकाशन संगै चुनाव चिन्ह वितरण गरिने

काठमाडौं आषाढ ५,  प्रदेश नम्बर १, ५ र ७ का ३ सय ३४ स्थानीय तहमा १५ हजार ३८ जना जनप्रतिनिधि निर्वाचित गर्न आगामी आषाढ १४ गते हनुन गइरहेको स्थानीय तहको दोस्रो चरणको निर्वाचन अन्र्तगत आइतवार मनोनयन दर्ता पछि उम्मेदवारहरुले प्रचारप्रसार अभियानलाई तिव्रता दिएका छन् ।  यसैक्रममा downloadआयोगले आइतवार दर्ता गरेको नोनयन उपर कुनैकिसिमको दाबीविरोध भए आज आयोगले दाबी विरोधका लागि बिहान ८ बजेदेखि १० बजेसम्मको समय तय गरेको जनाउँदै यसबीचमा उम्मेदवारको योग्यतामाथि प्रश्न चिह्न खडा भए  दाबीविरोध गर्न सकिने आयोगले जनाएको छ ।

त्यस्तै दावीविरोध प्रक्रियापछि उम्मेदवारले मंगलबार बिहान ८ बजेदेखि ११ बजेसम्म उम्मेदवारी फिर्ता लिन चाहने उम्मेदवारको लागि नाम फिर्ता गर्ने देखि ११ बजेदेखि साढे ११ बजेभित्र अन्तिम नामावली प्रकाशन गर्दै उम्मेदवारहरुलाई चुनाव चिन्हसमेत वितरण गर्ने भएको छ ।  प्रस्तुत निर्वाचनमार्फत प्रदेश नम्बर १, ५ र ७ का ३ सय ३४ स्थानीय तहका गरि एक महानगरपालिका, ७ उपमहानगरपालिका, १ सय ११ वटा नगरपालिका र २ सय १५ वटा गाउँपालिकाका लागि यो चुनावबाट १५ हजार ३८ जना जनप्रतिनिधि निर्वाचित हुने गरिने भएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

June 2017
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031