बुधबार, असार २२, २०७९

काँग्रेस सभापति तथा संसदीय दलका नेता देउवा गणतन्त्रान्त्रिक नेपालको १० औ प्रधानमन्त्रीमा निर्वाचित

 bकाठमाडौं ज्येष्ठ  २३ ,   काँग्रेस सभापति तथा संसदीय दलका नेता शेरबहादुर देउवा व्यवस्थापिका संसदमा प्रतिनिधीत्व रहेका वर्तमान सत्ता गठबन्धनका साथै राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी, राष्ट्रिय जनता पार्टी, संघीय समाजवादी फोरमलगायत केही साना दलसमेत दुई तिहाइ बहुमतबाट चौथो पटक मुलुकको ४० औ वरियाताक्रममा र गणतन्त्रान्त्रिक नेपालको १० औ प्रधानमन्त्रीमा निर्वाचित हुनुभएको  छ ।  सभापति देउवाले व्यवस्थापिका ससंदमा उपस्थित ५ सय ५८ संसद सदस्य मध्ये ३ सय ८८ मत प्राप्त गर्दै उहाँ निर्वाचित हुनु भएको हो । उहाको  विपक्षीमा  १ सय ७० मत परेको  थियो । यसअघि  सभापति  देउवा  क्रमस  २०५२,  ०५८, र  ०६१ मा मुलुकको  प्रम भइसक्नु भएको  छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

June 2017
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031