बुधबार, असार २२, २०७९

अव लामो तथा छोटो दूरीका सवारी, इन्टरनेट सुविधा सहित सररर..

काठमाडौ आषाढ १२,  लामो तथा छोटो दूरीका सवारी साधनमा यात्रा गर्ने यात्रुले इन्टरनेट सेवा उपलब्ध गराउने योजना अनुरुप नेपाल टेलिकम र साइबरनेटिक्सको सहकार्यमा सार्वजनिक सवारी साधनमा  एनटी बस इन्टरनेट सेवा आजबाट सुरु गरेको छ ।

टेलिकमका प्रवक्ता प्रतिभा वैद्यका अनुसार यो सेवा मुलुकभर सञ्चालन हुने लामो तथा छोटो दूरीका सवारी साधनमा उपलब्ध गराईएको प्रस्तुत सेवामार्फत यात्रुले यात्राका क्रममा वाइफाइमार्फत मुलुकका ७५ वटै जिल्लामा सञ्चालन हुने लामो तथा छोटो दूरीका सवारी साधनमा इन्टरनेट सेवा   प्रयोग गर्न  सकिने र प्रस्तुत सेवा  डब्लुसीडीएमए वा सीडीएमए प्रविधिबाट सञ्चालन हुने भएकाले नेपाल टेलिकमको सीडीएमए नेटवर्क भएको जुनसुकै ठाँउमा पनि यो सेवा लिन सकिने बताउँनु भएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

June 2017
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031