बुधबार, असार २२, २०७९

सङ्घीय गठबन्धनद्दारा आन्दोलनका कार्यक्रम सार्वजनिक

काठमाडौ फागुन २५, सप्तरीमा सोमबार भएको घटनाको विरोधमा गठबन्धनको केन्द्रीय आन्दोलन मूल परिचालन समितिको बुधवार बसेको बैठकले नेपाल बन्दलगायत जिल्ला सदरमुकामहरूमा प्ले कार्डसहितको -याली प्रदर्शन गर्ने आन्दोलनका कार्यक्रम सार्वजनिक गरेको छ ।

गठबन्धनका प्रवक्ता डा ओम गुरुङले आज जारी गरेको प्रेस विज्ञप्तिमा संसदमा दर्ता भएको संविधान संशोधन प्रस्ताव परिमार्जनसहित पारित गर्न र स्थानीय तहको निर्वाचनको घोषणा ७ दिनभित्र फिर्ता लिन समेत सरकारसँग माग गरेको छ । साथै बैठकले मधेशी मोर्चाले वर्तमान सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने समेत निर्णय गरेको छ । बैठकले सप्तरीमा घटनामा प्रहरीको गोलीद्वारा ज्यान गुमाएका मृतकहरूलाई तत्काल सहीद घोषणा गर्न, मृतक परिवारलाई क्षतिपूर्ति दिन र घाइतेलाई स्वास्थ्य उपचार गर्न सरकारसंग माग गरेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2017
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728