बुधबार, असार २२, २०७९

मोर्चाद्वारा सरकारलाइ दिदै आएको समर्थन फिर्ता , आन्दोलनका थप कार्यक्रम सार्वजनिक

काठमाडौ चैत ३ संघीय गठबन्धन केन्द्रीय आन्दोलन मूल परिचालन समितिको आज बसेको बैठकले आन्दोलनका थप कार्यक्रम सार्वजनिक गरेको छ । सार्वजनिक आन्दोलनका कार्यक्रम अन्र्तगत चैत ४ देखि २१ गते सम्म जनअवज्ञा तथा असहयोग आन्दोलन, सबै जिल्ला सदरमुकाममा श्रद्धाञ्जलिसभा, माइतीघर Captureमन्डलामा दीप प्रज्वलन तथा विभिन्न सहरमा जनप्रदर्शन र विरोधसभालगायत कार्यक्रम रहेका छन ।

यसैवीच मोर्चामा आवद्ध दलहरुले वर्तमान सरकारलाइ दिदै आएको समर्थन औपचारिकरुपमा फिर्ता लिएका छन् । मोर्चामा आवद्ध तमलोपा , सद्भावना पार्टी, मधेसी जनअधिकार फोरम गणतान्त्रिक र राष्ट्रिय मधेस समाजवादी पार्टीले दलका तर्फबाट सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिएको लिखितपत्र सभामुख ओनसरी घर्तीलाइ बुझाउँदै उनिहरुले समर्थन फिर्ता लिएको हो ।

सरकारलाई मोर्चाका तर्फबाट स्थानीय तहको निर्वाचन मिति घोषणा फिर्ता, संविधान संशोधन सम्बन्धी दिइएको सातदिने अल्टिमेटम पूरा नभएपछि समर्थन फिर्ता लिएको मोर्चाले जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2017
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728