बिहिबार, असार २३, २०७९

मोर्चाको गठबन्धनद्वारा प्रचण्ड सरकारलाइ दिदै आएको समर्थन फिर्ता

काठमाडौ चैत २, संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चासहितको गठबन्धनले मुलुकमा एमाओवादी केन्द्रका अध्यक्ष प्रचण्डको नेतृत्वमा काँग्रेसको समर्थनमा वहाल रहेको सरकालाइ दिदै आएको समर्थन फिर्ता लिएको छ । संसद्को आजको बैठकमा मोर्चा सम्वद्ध सांसद महेन्द्रराय यादवले प्रचण्ड सरकारलाइे दिएको समर्थन फिर्ता लिएको घोषणा गर्नु भएको हो । वर्तमान सरकार गठनका बेला मोर्चासँग भएका ३ बुँदे सहमति कार्यान्वयन नभएकाले सहमति फिर्ता लिन बाध्य भएको उहाले जनाउ दिनु भएको छ ।

यसैवीच सङ्घीय समाजवादी फोरम नेपाल पार्टीका संसदीय दलका नेता अशोककुमार राईले सभामुख ओनसरी घर्ती मगरलाई पार्टीले सरकार निर्माण हुँदा दिएको समर्थन फिर्ता लिएको पत्र आज बुझाएको छ । उक्त पार्टीमा १५ सांसद छन् । सरकारले आफ्ना मागप्रति ध्यान नदिएको जनाउँदै समर्थन फिर्ता लिइएको पार्टीले जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2017
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728