बुधबार, असार २२, २०७९

आयोगले बुझायो सरकारलाई स्थानीय तह पुनःसंरचनाको प्रतिवेदन

काठमाडौ फागुन ३०, स्थानीय तह पुनःसंरचना आयोगले सरकारलाई गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको विशेष, संरक्षित र स्वायत्त क्षेत्रसम्बन्धी प्रतिवेदन बुझाएको Captureछ ।  आज प्रम पुष्पकमल दाहालको उपस्थितिमा उपप्रधान एवं संघीय मामिला तथा स्थानीय विकासमन्त्री कमल थापालाई आयोगका अध्यक्ष बालानन्द पौडेलले बुझाएको हो ।
आयोगले यसअघि पुस २२ मा गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संख्या सरकारलाई बुझाएको थियो भने सरकारले स्थानीय तहको संख्या फागुन २७ गते आयोगको प्रतिवेदनलाई सरकारी कार्यदलले परिमार्जन गरी निर्माण गरिएको ७ सय ४४ वटा स्थानीय तहको नाम र सीमाना सरकारले नेपाल राजपत्रमा प्रकाशन गरिसकेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2017
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728