बिहिबार, चैत्र १६, २०७९

यस्तो छ प्रेस चौतारीको नयाँ केन्द्रीय समिति

काठमाडौ ज्येष्ठ ९,  प्रेस चौतारी नेपालको ८ औं महाधिवेशनले अध्यक्षमा गणेश बस्नेतको नेतृत्वमा सर्वसम्मतिले चयन गरेको पूर्ण कार्य समितिको नतिजा शनिवार सार्वजनिक गरेको छ ।  निर्वाचन समितिले सार्वजनिक गरेको नतिजा अनुसार वरिष्ठ उपाध्यक्षमा माधव नेपाल, chautari 1 2 3 4 5महिला उपाध्यक्षमा टीका विष्ट, समावेशी उपाध्यक्षमा सइन्द्र राई, त्यस्तै प्रदेश नं १ उपाध्यक्षमा लीलाराज भट्टराई, २ मा लालबाबु शेष, ३ मा विश्वमणि सुवेदी, ४ मा गणेश पाण्डे, ५ मा सविन प्रियासन चौधरी, ६ मा वीरबहादुर गिरी र ७ मा नरेन्द्र साउद रहनुभएको छ ।

चौतारीका महासचिवमा राजेश राई तथा उपमहासचिवमा रामकुमार एलन र हिरामान लामा निर्वाचित हुनुभएको छ । यसैगरी खुला सचिवमा भरत केसी, अमृतनाथ तिमिल्सिना, रामकृष्ण शर्मा र सुरोजङ्ग पाण्डे, मधेसी सचिवमा भउचप्रसाद यादव, जनजाति सचिवमा देविका घर्ती मगर र दलित सचिवमा हेमकर्ण विक चुनिनुभएको छ भने कोषाध्यक्षमा इन्द्र आचार्य तथा लेखा आयोगको संयोजकमा विक्रम लुईंटेल र अनुशासन आयोगका संयोजकमा जे पाण्डे घोषित लगायत केन्द्रीय सदस्य सदस्यको नामावली यस्तो छ ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

May 2016
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30