मङ्लबार, जेष्ठ १०, २०७९

स्थानीय निकायका ३ वटा सङ्घवीच एकाकार हुँदै

काठमाडौ चैत २४, स्थानीय निकायमा क्रियाशील पेसाकर्मीको आधिकारिक सङ्घ क्रमस गाविस कर्मचारी सङ्घ, नेपाल नगरपालिका एसोसिएसन र कर्मचारी सङ्घवीच एकाकार हुने भएको छ । स्थानीय निकायको सेवा प्रवाहलाई व्यवस्थापन गर्न र समग्र कर्मचारीको विद्यमान पेसागत समस्यालाई समेत समाधान गर्न सकिने भन्दै ३वटा सङ्घवीच एकाकार हुन लागेको आज जारी संयुक्तरुपमा विज्ञप्ति उल्लेख गरिएको छ ।

त्यस्तै विज्ञप्तिमा एकीकरण प्रक्रियालाई मूर्तरुप दिनका लागि ३वटै सङ्गठनका पदाधिकारी सम्मिलित २५ सदस्यीय कार्यदलसमेत गठन गरेको र केहि समय पछिनै एकताको महाधिवेशनको तयारी समेत भएको जनाउँदै प्रस्तुत मुद्धामा छलफल गर्नकै लागि स्थानीय निकाय कर्मचारी सङ्घको आसन्न चैत २५ र २६ गतेको पूर्व निर्धारित चौँथो राष्ट्रिय महाधिवेशन समेत हाल स्थगित भएको पनि जारी विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।

 

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

April 2016
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031