मङ्लबार, जेष्ठ १०, २०७९

शुक्रवारबाट लोडसेडिङगको समय बढ्दै,अव सातामा ७० घण्टा लोडसेडिङग

काठमाडौ पौष २, नेपाल विद्युत् प्राधिकरणले जारी लोडसेडिङगको समय बढाउँने भएको छ । प्राधिकरणले बढ्दो विधुत खपटसंगै नदीमा पानीको प्रवाह घटेको bulbभन्दै शुक्रबारदेखि लागू हुने गरी सातामा ७० घण्टाको दरले विद्युत्भार कटौती गर्न लागेको हो । प्राधिकरणका भारप्रेषण केन्द्रका प्रमुख भुवनकुमार खत्रीका अनुसार भारतको अघोषित नाकाबन्दीपछि खाना पकाउने समयमा विद्युत्को अत्यधिक माग बढेपछि विद्युत्को माग एक हजार ८०० मेगावाट पुगेको छ ।

नदीमा पानीको सतह घटेको र माग अनुसार विद्युत् आपूर्ति गर्न नसक्दा विद्युत्भार कटौती थप गर्नु परेको जानकारी दिनु भएको छ। उहाँका अनुसार शुक्रवारबाट लागू हुँने लोडसेडिङको नयाँ तालिका अनुसार अब दैनिक १० घन्टा विद्युत्भार कटौती हुनेछ । यसअघि प्राधिकरणले साढे आठ घन्टा आधिकारिक रुपमा विद्युत् कटौती गर्दै आएको थियो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930