मङ्लबार, जेष्ठ १०, २०७९

मन्त्रिपरिषद बैठक : अख्तियारको सिफारिसमा सशस्त्रका महानिरीक्षक वन्त निलम्बित,

उद्योग, कूटनीतिक निकाय, जलविद्युत् आयोजना, विद्यालय, कलेज, अस्पताल, तारेहोटेलहरु, सञ्चारगृह, ‘क’ वर्गका बैंकलगायतलाई, उद्योग प्रयोजनका लागि पेट्रोलियम पदार्थ पैठारी गर्न अनुमति

काठमाडौं पौष ३, प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा आज भएको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगबाट सिफारिस भएबमोजिम Kosh-raj-Wantaसशस्त्र प्रहरी महानिरीक्षक कोषराज वन्तलाई तीन महिनाका लागि निलम्बन गर्दै सशस्त्र प्रहरीका अतिरिक्त महानिरीक्षक दुर्जकुमार राईलाई कायममुकायम महानिरीक्षकमा नियुक्त गर्ने निर्णय गरेको छ ।

त्यस्तै गरि बैठकले कर्मचारी सञ्चयकोषको अध्यक्षमा सचिव प्रेमकुमार राईलाई नियुक्त गर्ने निर्णय गर्दै नयाँ संविधानले निर्दिष्ट गरेका नयाँ कानुनका निर्माण र भएका कानुन संशोधन गर्नका लागि कानुन, न्याय तथा संसदीय मामिला मन्त्रालयअन्तर्गत रहने गरि समिति समेत गठन गरेको छ ।  त्यस्तै गरि बैठकले उद्योग, कूटनीतिक निकाय, जलविद्युत् आयोजना, विद्यालय, कलेज, अस्पताल, तारेहोटेलहरु, सञ्चारगृह, ‘क’ वर्गका बैंकलगायतलाई, उद्योग प्रयोजनका लागि पेट्रोलियम पदार्थ पैठारी गर्न अनुमति दिने निर्णय गरेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930