बिहिबार, असार २३, २०७९

मधेस र थरुहटमा जारी आन्दोलनमा सरकारका तर्फबाट दमन भएको मोर्चाको ठहर

काठमाडौ पौष १२, मेधसी मोर्चाले आज बसेको बैठकले मधेसी, आदिवासी÷जनजाति थारु, दलित, महिला, मुस्लिम, उत्पीडित, तथा सिमान्तकृत समुदायमाथिको शोषण, उत्पीडन, दमन र विभेद्का विरुद्ध मधेस र थरुहटमा जारी आन्दोलनमा सरकारका तर्फबाट दमन हुँदै rajendraआएको निष्कर्ष सहित शान्तिपूर्ण र अहिंसात्मक आन्दोलन गर्न पाउनुपर्ने माग गरेको छ ।

त्यस्तै बैठकले पौष ११ गते विराटनगर नाकामा धर्नामा बसेका सद्भावना पार्टीका अध्यक्ष राजेन्द्र महतोलगायत मोर्चाका कार्यकर्तामाथि प्रहरीले लाठी प्रहार गरी घाइते बनाएको भन्दै मोर्चाले सरकारको यसकिसिमको दमनको निन्दा गर्दै घटनाको न्यायिक छानबिन गरी दोषिमाथि अविलम्ब कारबाही गर्न माग गरेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930