आइतवार, जेष्ठ ८, २०७९

पेट्रोल पम्पमा प्रहरीलाई हेल्मेट प्रहार गर्ने वैद्यसहित ३ जना पक्राउ

काठमाडौ मार्ग २४ , पेट्रोल पम्पमा ड्युटीमा खटिएका प्रहरीलाई हेल्मेटले प्रहार गर्ने चार जनालाई प्रहरीले आज पक्राउ गरेको छ । पक्राउपर्नेमा कामपा वडा नं का hatkadi-1–११ अरुण वैद्यसहित अन्य ३ जना रहेको केन्द्रीय प्रहरी समाचार कक्षले जनाएको छ । त्रिपुरेश्वरस्थित मायाराम भोलाराम पेट्रोल पम्ममा तेल वितरण गर्ने क्रममा यही मार्ग २२ गतेको कुपन देखाई जवरजस्ती तेल हाल्न खोजेपछि त्यहाँ रहेको प्रहरी टोलीले रोकेको थियो । सम्झाई बुझाइ गर्न खोज्दा वैद्यसहितका व्यक्तिले प्रहरीमाथि हेल्मेटले आक्रमण गरेका थिए । हेल्मेट आक्रमणबाट डियुटीमा रहेका दुई प्रहरी जवान घाइते भएका छन् । यस सम्बन्धमा प्रहरीले थप आवश्यक अनुसन्धान गरिरहेको  जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930