बुधबार, असार २२, २०७९

पूर्वप्रधानमन्त्री कोइरालालाई साइकल

काठमाडौ पौष १५, जनसङ्ख्या तथा वातावरणमन्त्री विश्वेन्द्र पासवानले कोइराला निवास महाराजगञ्ज पुगेर वातावरण मैत्री राष्ट्रिय अभियान’अन्तर्गत आज पूर्वप्रधानमन्त्री एवम् नेपाली काँग्रेसका सभापति सुशील कोइरालालाई वातावरणमैत्री साइकल हस्तान्तरण  गर्नुभएको हो । त्यसक्रममा पूर्वप्रधानमन्त्री कोइरालाले केहीबेर साइकल चढेर अभियानमा सहभागिता जनाउनुभएको प्राप्त समाचारमा उल्ल्ेख गरिएको छ ।

साइकल हस्तान्तरण पछि मन्त्री वासवानले थोपा थोपा इन्धन बचाउन र वातावरणमैत्री राष्ट्रिय अभियानमा सहभागी बनौँ मुल नाराका साथ मन्त्रालयले वातावरण मैत्री राष्ट्रिय अभियान सुरु गरेको सभापति कोइरालालाइ जानकारी गराउँनु भएको थियो । यसअघि हिजो प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र एकीकृत नेकपा (माओवादी)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाललाई मन्त्रालयले साइकल प्रदान गसरकेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930