बिहिबार, असार २३, २०७९

तराइका अधिकास जिल्लामा शीतलहरका कारण जनजीवन प्रभावित

राजधानीमा समेत आज बढी चिसो महशूस

काठमाडौं मार्ग २९ ,तराई क्षेत्रमा बढेदो मा शीतलहर संगै स्थानीय जनजीवन पूर्ण प्रभावित भएको समाचार प्राप्त भएको छ । बिहान अबेरसम्म बाक्लो हुस्सु Cold-Weatherलाग्न थालेपछि अत्यधिक जाडो बढ्नुको अलावा दिनभर चिसो आवा बग्ने क्रम बढेपछि तराएका अधिकास जिल्लाका बालबालिकामा निमोनिया र श्वासप्रश्वासको सङ्क्रमण समेत देखिन थालेको समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

त्यसो त राजधानीमा समेत आज बढी चिसो महशूस गरिएको पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । यद्यपि, काठमाडौंमा आज मौसम सफा रहने जनाउँदै मौसम बिहान ३।४ डिग्री सेल्सियस तापक्रम रहेको काठमाडौंमा दिउँसो भने अधिकतम तापक्रम १७ देखि १९ डिग्री सेल्सियसबीच रहने महाशाखाले जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930