मङ्लबार, जेष्ठ १०, २०७९

काँग्रेस सभापति कोइराला र महामन्त्री सिटौला र अध्यक्ष ठाकुरबीच अर्थपूर्ण भेटवार्ता

काठमाडौ मार्ग २५, नेपाली काँग्रेसका सभापति सुशील कोइराला र तराई मधेस लोकतान्त्रिक पार्टीकाका अध्यक्ष महन्थ ठाकुरबीच आज मुलुकको पछिल्लो घटनाक्रमको सवालमा केन्द्रीत विशेष भेटवार्ता भएको छ । कोइराला निवास महाराजगन्जमा आज साँझ भएको भेटवार्तामा सभापति कोइरालाले मधेसमा जारी Untitled-11आन्दोलन अब लम्ब्याउन नहुने बताउँदै तत्काल सहमतिमा आउन अध्यक्ष ठाकुरलाई आग्रह गर्दै काँग्रेस नेतृत्वको सरकारले मधेस आन्दोलनको सम्बोधनकै लागि भनेर संसद्मा प्रस्तुत गरेको समानुपातिक र समावेशीसम्बन्धी संविधान संशोधन प्रस्ताव दर्ता गरेको स्मरण गराउादै प्रस्तुत प्रस्ताव पारित गर्न मधेसवादीदल एकाकार हुँनु पर्नेमा जोड दिनु भएको बुझिएको छ ।

सभापति कोइरालालको यस्तो आग्रह पछि तमलोका अध्यक्ष ठाकुरले आफूहरु पनि छिटो मधेसको आन्दोलन सकियोस् भन्ने पक्षमा रहेको जनाउ दिदै तयसको लागि सहगोग गर्न भन्नुभएको प्राप्त समाचारमा उल्लेख  गरिएको छ । यसैवीच यसअघि कााँगे्रसका महामन्त्री कृष्णप्रसाद सिटौलाले पनि तमालोका अध्यक्ष एवम् मधेस आन्दोलनका संयोजक महन्थ ठाकुरसंग भेटवार्ता गर्नु भएको थियो । उहाँहरुवीचको वार्ताको क्रम पनि संविधान संशोधन प्रस्ताव पारित गर्ने र मधेस आन्दोलनमानै केन्द्रीत रहेको समाचारस्रोतले जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930