मङ्लबार, असार २१, २०७९

काँग्रेस र मोर्चाबीचको वार्ता सकारात्मक

काठमाडौ पौष ७,   प्रमुख प्रतिपक्षीदल कांग्रेस र मधेसी मोर्चाका नेताहरुबीच आज भएको वार्ता सकारात्मकरुपमा सम्पन्न भएको छ । काँग्रेस सभापति सुशील कोइराUntitled-11लाको निवास महाराजगन्जमा भएको वार्तामा संसद्मा दर्ता भएको संविधान संशोधन विधेयकमा भाषागत त्रुटि सच्याएर अघि बढ्ने सहमति भएको वार्तामा सहभागी नेताहरुवे जनाएको छ ।

त्यस्तै मोर्चाले राखेको नागरिकताका विषयमा पनि कांग्रेस लचिलो हुने सहमति संगै सीमांकनका विषयमा भने अन्य दलसँग छलफल गरी ठोस धारणा तय गर्ने सहमति भएको नेपाली कांग्रेसका उपसभापति रामचन्द्र पौडेलले बताउँनु भएको छ ।

यसैगरी वार्तामा सहभागी सद्भावना पार्टीका सहअध्यक्ष लक्ष्मणलाल कर्णले कांग्रेससँग भएको वार्ता सकारात्मक भएको तर ठोस निर्णय शुँन बाकी रहेको जनाउँ दिनु भए पनि आजको वार्ताबाट उहाँ पनि आशावादी रहेको बताईएको छ । साथै नेता कर्णले संविधान संशोधन, नागरिकता, सीमांकनलगायतका विषयमा छलफल भएको र अन्य दलसँग थप छलफल गर्ने सहमति भएको जानकारी दिनुभएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930