मङ्लबार, जेष्ठ १०, २०७९

आन्दोलन र शीतलहरले मधेसको जनजीवन प्रभावित

काठमाडौं मार्ग २५, मधेसमा चिसो मौसमको सुरवातसंगै शीतलहर सुरु भएको छ । एकातर्फ मधेस आन्दोलन अर्को तर्फ शीतलहरको चपेटमा बस्न बाध्य मधेसी Cold-Weatherजनता अहिले दोहरो मारमा परेको प्राप्त समाचारमा उल्लेख गरिएको छ । त्यस्तै समाचारमा आन्दोलनका कारण प्रभावित हुँदै आएको महोत्तरी, धनुषा, सर्लाही, सिरहालगायतका जिल्लामा बढ्दो शीतलहरका कारण थप प्रभावित भएको छ उल्लेख गरिएको छ । जसले गर्दा जनजीवन अत्यन्त कष्टकर बन्दै गएको छ ।

शीतलहरका कारण बजार क्षेत्रमा मानिसको चहलपहल घटेको छ भने ज्याला मजदुरी गरेर गुजारा चलाउनेलाई काम गर्न गाह्रो भएको छ । स्थानीय हाटबजारमा न्यानो कपडाको खरिद–बिक्रीमा वृद्धि भए पछि मधेसमा अहिले सर्वसाधारण घरघरमा धुनी बालेर आगो ताप्दै बस्न बाध्य भएको बताईएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930