मङ्लबार, असार २१, २०७९

आज हुँने भनिएको त्रिपक्षीया वार्ता स्थगन,साझा धारणा बनाउन प्रमुख दलको बैठक बिहीबार बस्ने,मोर्चासंग ठोस वार्ताको लागि नयाँ मिति तय गरिने

काठमाडौ मार्ग १६, मुलुकमा जारी मधेस आन्दोलनको सम्बोधनको लागि भन्दै गठबन्धन सत्तारुढदल, आन्दोलित रहदै आएको संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी images-25मोर्चा र प्रमुख प्रतिपक्षीदल नेपाली काँगेस सहितको आज साँझ ६ बजेको लागि निर्धारित निर्णायक त्रिपक्षीय वार्ता स्थगित भएको छ ।

प्रधानमन्त्री निवास वालुवाटारमा साँझ ६ बजेका लागि तय भएको प्रस्तुत वार्ता आज नहुने प्रधानमन्त्री केपी ओलीले ट्वीटरमार्फत जानकारी दिनुभएको छ । मधेसी मोर्चाको ११ बुँदे मागका विषयमा काँग्रेस एमाले र एमाओवादीवीच साझा धारणा तय नभएको र मोर्चाका शीर्ष नेताहरु आमसभामा व्यस्त भएका कारण आजको वार्ता स्थगित भएको बताईएको छ । त्यस्तै निर्णायक वार्ताको सवालमा साझा धारणा बनाउन बिहीबार प्रमुख तीन दलको बैठक बस्ने र प्रस्तुत बैठकबाट प्राप्त अवधारणा सहित वार्ताको नयाँ मिति तय गर्दै मोर्चासंग वार्ता गरिने सम्वद्धस्रोतले जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930