बिहिबार, असार २३, २०७९

अर्थमन्त्री समक्ष लोक कल्याणकारी विज्ञापनका लागि अपुग रकम उपलब्ध गराइदिन महासंघको माग

काठमाडौ मार्ग २९, पत्रकार महासङ्घ, काठमाडौँ शाखाको प्रतिनिधिमण्डलसँग आज आफ्नै कार्यकक्षमा गर्नु भएको भेटवार्ताको क्रममा अर्थमन्त्री विष्णुप्रसाद Captureपौडेलले भूकम्प, लामो समयदेखि मधेसमा जारी बन्द एवम् भारतको अघोषित नाकाबन्दीका कारण देशको अर्थतन्त्रमा गम्भिर असर परेको बताउनुभएको छ ।
साथै उहाँले विद्यमान समस्याको समाधानका लागि राजनीतिक एवम् कुटनीतिकरुपमा पहल जारी रहेको जनाउ दिदै विद्यमान समस्या चाँदै समाधान हुने विश्वास व्यक्त समेत व्यक्त गर्नु भएको प्राप्त समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

भेटवार्ताको पत्रकार महासङ्घ काठमाडौँ जिल्लाले सरकारले पत्रपत्रिकालाई उपलब्ध गराउँदै आएको लोक कल्याणकारी विज्ञापनका लागि अपुग रहेको रु ५  करोड ११ लाख १२९ रकम उपलब्ध गराइदिन अर्थमन्त्री समक्ष आग्रह सहितको प्रस्ताव राखेको समाचार उल्लेख गरिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930