आइतवार, जेष्ठ ८, २०७९

अनुमान र हल्लाको पछि नलागी परिणामको प्रतीक्षा गर्न उपप्रधानमन्त्री थापाको आग्रह

काठमाडौ मार्ग १७, नेकपा एमाले नेतृत्वको गठबन्धन सरकारका उपप्रधान एवम् परराष्ट्रमन्त्री कमल थापाले मुलुकको वर्तमान स्थितिमा चाँडै नै सुधार आउने download (22)बताउनुभएको छ । भारतको तीनदिने भ्रमण सकेर आज स्वदेश फर्कने क्रममा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा पत्रकारसँग कुरा गर्दै उपप्रधानमन्त्री थापाले दुइ देशवीच देखिएको असहजस्थिती हटाउन यस पटकको आफ्नो भारत भ्रमण सफल भएको अभिव्यक्ति दिदै उहाँले अनुमान र हल्लाको पछि नलागी परिणामको प्रतीक्षा गर्न आग्रह गर्दछु भन्नुभयो ।त्यस्तै उपप्रम थापाले भ्रमणका क्रममा भारतीय विदेश मन्त्री सुष्मा स्वराजलगायत भारतीय नेता तथा पदाधिकारीसँग भएको सौहार्दपूर्ण वार्ता भएको जानकारी दिनु भएको थियो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

December 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930