बुधबार, असार २२, २०७९

समिति सदस्यहरुद्दारा भारतीय राजदुतलाई फिर्ता पठाउन माग

संसदीय समितिको बैठकमा कालाबजारी गर्ने ११९ जनालाई पक्राउ गरी मुद्दा चलाइएको गृहमन्त्री बस्नेतको प्रष्टोक्ति 

काठमाडौं मार्ग  ११, व्यवस्थापिका–संसद् अन्तर्गतको सामाजिक न्याय तथा मानवअधिकार समितिको आज बसेको बैठकमा सदस्यहरुले मुलुकको संकट bicc-1समाधान गर्न सरकार कुटनीतिक र राजनीतिक रुपमा असफल भएको आरोप लगाउँदै नेपालका लागि भारतीय राजदुत रञ्जित रेले नेपालको अवस्थाबारे मनपरि ढंगले अभिव्यक्ति दिँदै आएको भन्दै उनलाई अविलम्व स्वदेश फिर्ता गराउन सरकारको ध्यानाकर्षण गराएका छन ।

त्यस्तै बैठकमा समितिको तर्फबाट गृहमन्त्री शक्ति बस्नेतसंग देशको सीमामा भएको अवरोधबाट मुलुकमा हरेक क्षेत्रमा देखिएको संकट र अत्यावश्यक बस्तुको कालोबजारी नियन्त्रण सम्बन्धमा गरेको छलफलमा गृहमन्त्री बस्नेतले इन्धनको चरम अभाव रहेको अवस्थामा कालोबजारी गर्ने ११९ जनालाई पक्राउ गरी मुद्दा चलाइरहेको जानकारी दिएको छ । गृहमन्त्री बस्नेतले २० वटा पेट्रोल पम्पले कालोबजारी गरी अनियमितता गरेको पाइएकाले यस किसिमको कारबाही प्रक्रिया अघि बढाइएको जानकारी दिनु भएको हो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

November 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031