बुधबार, असार २२, २०७९

सञ्चारकर्मीलाइ इन्धन उपलब्ध गराउँन प्रतिवद्ध छु :मन्त्री पुन

काठमाडौं कात्तिक १६ , भारतले नाकाबन्दी गरेपछि नेपालमा इन्धन संकट बढेको र नेपाली जनताले दुःख पाएको स्मरण गराउँदै यस दुःखद् घडीमा पनि news8[ ]पत्रकारहरूले आफ्नो जिम्मेवारी पूरा गर्दै आएको स्मरण गराउँदै राष्ट्रिय अनलाइन पत्रकार संघले बाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्री गणेशमान पुनलाई ज्ञापन पत्र बुझाएको छ ।
राष्ट्रिय अनलाइन पत्रकार संघका अध्यक्ष मुकुन्द ढुंगाना सहितको समूहले बाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्री गणेशमान पुनलाई भेटेर ज्ञापन पत्र बुझाएका हुन् । ज्ञापन पत्र बुझ्दै मन्त्री पुनले प्रक्रिया मिलाएर केहि दिन भित्र नै पत्रकारहरूलाई इन्धन उपलब्ध गराइने बचन दिनुभएको छ ।  साथै सङघले यस्तो कठिन अबस्थामा बाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्रीको जिम्मेवारी समाल्नु भएकोमा मन्त्री पुनलाइ उहाँको कार्यकाल सफल होस भन्ने शुुभकामना समेत ब्यक्त गरेको थियो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

November 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031