बुधबार, असार २२, २०७९

संवैधानिक परिषद्को बैठक त्यतिकै सकियो

काठमाडौँ मार्ग १३, राज्यको संवैधानिक अङग अन्र्तगत विभिन्न निकायमा रिक्त रहेको पदाधिकारी नियुक्तिको सफारिस गर्न भन्दै बसेको आज बोलाइएको संवैधानिक परिषद्को बैठक त्यत्तिकै सकिएको छ । आजको बैठकले मुलत निर्वाचन आयोग लगायतका निकायमा रिक्त पदाधिकारी नियुक्ति सिफारिस गर्ने download (1)तयारी रहेको बुझिए पनि बैठकमा सिफारिस गर्न प्रमुख प्रतिपक्षी दलका नेता उपस्थित नभएपछि बैठक त्यत्तिकै समापन गरिएको हो ।

प्रधानमन्त्रीको अध्यक्षतामा प्रधानन्यायाधीश, सभामुख, राष्ट्रियसभाका अध्यक्ष, व्यवस्थापिका–संसद्मा प्रमुख प्रतिपक्षी दलका नेता र उपसभामुख सदस्य रहने संवैधानिक प्रवधान रहेको परिषदको आजको बैठकमा व्यवस्थापिका संसदमा प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली काँग्रेसका सभापति सुशील कोइराला अस्वस्थ्यताका कारण बैठकमा अनुपस्थित भएपछि बैठकले कुनै नितिगत सिफारिस गर्न नसकेको बताईएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

November 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031