सोमवार, असार २०, २०७९

भारदह, र राजविराजमा निषेधित क्षेत्र घोषणा

काठमाडौं मार्ग ९, मधेसमा जारी आन्दोलनको क्रममा गत शनिबार प्रहरी र आन्दोलकारीबीच भएको झडपमा प्रहरीले गोली चलाउँदा भारदहमा का १८ वर्षीय bhardhahवीरेन्द्र राम र रुपनीमा जोमनी मधेपुरा गाविस–४ का २२ वर्षीय नागेश्वर यादव तथा राजविराज नगरपालिकामा ४५ वर्षीय दिलीप साहको मृत्यु भएपछि उतपन्न अराजक स्थितीका लाइ नियन्त्रण लिन भन्दै जिल्ला प्रशासन कार्यालयले आज बिहान ९ बजेदेखि जिल्लाका तीन ठाउँमा फेरि बिहान ९ देखि साँझ ६ बजेसम्म जारी रहने गरि निषेधित क्षेत्र घोषणा गरेको छ ।

भारदह, रुपनी र राजविराजमा लगायतका क्षेत्रमा आन्दोलनकारीको प्रदर्शन ज्यादै उग्रबन्दै गएका कारण आज फेरि निषेधित क्षेत्र घोषणा गर्नु परेको स्थानीय प्रशासानलाइ उदृत गर्दै प्राप्त समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

November 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031