बुधबार, असार २२, २०७९

जारी मधेस आन्दोलन वार्ता र संवादमा मार्फतनै समाधान : मन्त्री राई

काठमाडौ कात्तिक २० विहिवार सूचना तथा सञ्चार प्रविधिमा नियुक्त हुनु भएको नवनियुक्त सूचना तथा सञ्चार प्रविधि  मन्त्री शेरधन राईले मुलुकमा जारी मधेस आन्दोलन र अघोषित नाकाबन्दी छिटै वार्ता र संवादमार्फत समाधना हुँने बताउँनु भएको छ । रिपोर्टर्स क्लब नेपालले मन्त्री राईलाई बधाई र शुभकामना ser-dhan-rai- दिन आज राजधानीमा आयोजित साक्षात्कार कार्यक्रममा बोल्दै मन्त्री राइले यस्तो अभिव्यक्ति दिनु भएको हो ।

साथै उहाँले भारतीय पक्षको नाकाबन्दीका कारण जनताले भोग्नुपरेको समस्यालाइ सम्बोधन गर्नका लागि सरकार ठोस नीति, कार्यक्रमसहित अगाडी बढ्ने तयारीमा रहेको जनाउँ दिनु भएको छ । साथै उहाँले साक्षत्कार कार्यक्रमलाइ सम्बोधन गर्दै राष्ट्रिय एकता, सामाजिक सद्भाव र भौगोलिक अखण्डता तथा सार्वभौमिकता अक्षुण्ण राखेर मुलुकको विकास, उन्नति र प्रगतिका निम्ति जनताको विकास र समृद्धिको चाहनालाई साकाररुप दिनका लागि सञ्चार क्षेत्रले महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गर्ने अपेक्षा व्यक्त गर्नुको अलावा संविधान जारी भएपछि पनि प्रमुख दलहरूबीच एकता र सहकार्य निरन्तर रहोस् भन्ने जनताको चाहनाबमोजिम प्रमुख दल सहमति र सहकार्यका साथ मुलुकका समस्या समाधान गर्न एक ठाउँमा उभिने विस्वास पनि मन्त्री राईको त्यस अवसरमा व्यक्त गर्नु भएको प्राप्त समाचारमा उल्लेख गरिएको छ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

November 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031