सोमवार, असार २०, २०७९

सरकार गठनका लागि एमालेद्दारा काँग्रेस, एमाओवादी र राप्रपा नेपाललाई सहयोग गर्न आग्रह

काठमाडौ आश्विन २१, नेकपा एमालेले आफ्नो नेतृत्वमा नयाँ सरकार गठन गर्नका लागि ए माओवादी नेतृत्वलाई आग्रह गरेको छ । एमाले अध्यक्ष केपी ओलीसहित शीर्ष नेतृत्वले आज एमाओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको निवास लाजिम्पाट पुगी ‘भद्र सहमति’अनुसार अध्यक्ष ओलीको नेतृत्वमा नयाँ images (13)सरकार गठनका लागि औपचारिक आग्रह गरेको हो ।  जवाफमा अध्यक्ष दाहालले सहमतिबाटै अगाडि बढ्नुपर्नेमा जोड दिँदै सो विषयमा आफ्नो पार्टीको शुक्रबार बस्ने पदाधिकारी बैठकले निर्णय गर्ने बताउनुभएको छ । यसअघि काँग्रेस सभापति एवम् प्रधानमन्त्री सुशील कोइराला र राप्रपा नेपाललाई पनि आग्रह गरेको छ ।

एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीसहितको टोलीले विहिबार साँझ राप्रपा नेपालको केन्द्रीय कार्यालय धूमबाराहीमा पुगेर पार्टी अध्यक्ष कमल थापा र अन्य पदाधिकारीसँग भेट गरी सहयोगका लागि आग्रह गरेको हो ।  एमालेको प्रस्तावमा अध्यक्ष थापाले आफ्नो पार्टी सकारात्मक रहेको र नयाँ सरकारको नेतृत्वका लागि अध्यक्ष ओलीलाई शुभकामना दिँदै केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठकले चाँडो निर्णय लिने प्रतिवद्धता अभिव्यक्त गर्नु भएको बुझिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2015
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930