बुधबार, असार २२, २०७९

पत्रकार महासंघद्दारा हिंसाजन्य धम्कीको भत्र्सना

काठमाडौं आश्विन १७, कान्तिपुर दैनिकका बर्दिया सम्वाददाता कमल पन्थीलाई समाचारको विषयलाई लिएर सामाजिक सञ्जालमार्फत भौतिक कारबाहीको धम्की दिइएकोमा नेपाल पत्रकार महासंघले आफ्नो गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको छ ।
release 17 asojमहासंघ बर्दिया शाखाका लाई उदृत गर्दै आज महासंघका महासचिवद्दारा जारी विज्ञप्तिमा २०७२ आश्विन १५ गते कान्तिपुर दैनिकमा प्रकाशित समाचारमाथि टिप्पणी गर्दै मुकेश चौधरी भन्ने व्यक्तिले पन्थीलाई ‘चौराहामा लगेर जलाउने पर्ने हो’ भनी फेसबुकमा टिप्पणी लेखेका थिए । हाल उनलाई पक्राउ गरी कानुनी कारवाही अघि बढाइएको विज्ञप्तिमा उल्लेख गरिएको छ ।
त्यस्तै विज्ञप्तिमा महासंघले समाचारको विषयलाई लिएर गरिने यस्ता हिंसाजन्य अभिव्यक्ति र धम्कीको कडा शब्दमा भत्र्सना गर्दै दोषीमाथि कानुनी कारवाही र पीडित पत्रकारको भरपर्दो सुरक्षा व्यवस्थाको माग गरेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2015
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930