बुधबार, असार २२, २०७९

आज प्रम निवास बालुवाटारबाट कोइरालाको बर्हिगमन, ओलीको आगमन हुँदै

काठमाडौ आश्विन २५,  नेपाली काँग्रेसका सभापति एवम् पूर्व प्रधानमन्त्री सुशील कोइरालाले आज प्रधानमन्त्रीको सरकारी निवास बालुवाटार छाड्नुहुने भएको छ । ०७० माघ २७ गते मुलुकको प्रधानमन्त्रीमा निर्वाचित हुँदै बालुवाटारमा बसोबास गर्दै आउनुभएका कोइरालाले आइतबार व्यवस्थापिका संसदमा भएको नयाँ Koirala-Oliप्रधानमन्त्री चयनको निर्वाचनबाट एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली मुलुकको नयाँ प्रममा निर्वाचित भएपछि निर्वतमान प्रधानमन्त्री कोइरालाले सरकारी निवास बालुवाटार आज छोड्ने तयारी गरेको हो ।
समाचार स्रोतका अनुसार आज काँग्रेसका सभापति कोइराला काँग्रेस नेता डा शशाङ्क कोइरालाको निवास महाराजगन्जमा सर्ने तयारी रहेको बुझिएको छ। मा निर्वाचित भएपछि निर्वतमान प्रधानमन्त्री कोइरालाले सरकारी निवास बालुवाटार आज छोड्ने तयारी गरेको हो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

October 2015
S M T W T F S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930