बिहिबार, असार २३, २०७९

सबिताकुमारी हत्याको आरोपमा काँग्रेसका क्षेत्रीय सभापति राजधानीबाट पक्राउ

काठमाडौं आश्विन १२ , युवती हत्याको आरोपमा महोत्तरी काँग्रेस क्षेत्र नं ६ का क्षेत्रीय सभापति राम महतोलाई प्रहरीले राजधानीबाट पक्राउ गरेको छ । महोत्तरीका nc flageरामएकवाल यादवकी १४ वर्षीया छोरी सबिताकुमारी यादवको हत्यामा संलग्न रहेको आरोपमा सभापति महतोलाई महानगरीय प्रहरी वृत्त कार्यालय गौशाला, काठमाडाँले आइतबार साँझ राजधानीको गौशाला क्षेत्रबाट पक्राउ गरेको थाहा भएको छ ।

प्रहरीका आुसार मृतकका परिवारजनले सभापति महतोलगायत अन्य पाँचजनाको नामै किटान गरी इलाका प्रहरी कार्यालय गौशाला, महोत्तरीमा उजुरी दिएको र सोहि उजुरीको आधारमा घटना पछि फरार रहेको महतोलाइ आज पक्राउ गरेको बुझिएको छ । पक्राउ पछिनै गएरातिनै महोत्तरी पठाइसकेको  बुझिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

September 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031