मङ्लबार, असार २१, २०७९

तीनदल र आन्दोलित मधेसी र थारु समुदायवीच आजपनि वार्ता हुँदै

काठमाडौं आश्विन १२, संविधान प्रति विमति जनाउँदै आन्दोतलत हुँदै आएका मधेसी र थारु समुदायसँग आज पनि वार्ता समितिले वार्ता गर्ने भएको छ ।
bijaya-kumar4 download (8)यसअघि वार्ताका लागि प्रमुख तीनदलको को तर्फबाट गठित कांँग्रेसबाट वनमन्त्री समेत रहेका महेश आचार्य, एमालेका प्रमुख सचेत अग्नि खरेल र एमाओवादीबाट उपाध्यक्ष नारायणकाजी श्रेष्ठ रहेको जार्ता टोलीले सोमवार देखि छलफल जारी राख्दै आइरहेका छन । तर आजको वार्ता भने काहाँ र कुन वेला  हुँने हो सो सम्बन्धमा केहि जानकारी दिईएको छैन ।

 यसैवीच  सोमवार वार्ताका् क्रममा आन्दोलनरत मधेसी मोर्चा जनसंख्याका आधारमा निर्वाचन क्षेत्र निर्धारण, समावेशी सिद्धान्तको आधारमा समानुपातिक सहभागिता लगायत माग सहित सेना फिर्ता तथा आन्दोलनका क्रममा पक्राउ गरेका कार्यकर्ता रिहाईलगायत माग हिजोको छलफलमा अघि सारे पछि  तीन दलीय वार्ता टोलीले आन्दोलनकारीका तर्फबाट उठाइएका कतिपय विषयवस्तु संविधान संशोधन गरेर सम्बोधन गर्न सकिने विश्वास  दिलाए पछि वार्ता  सकारात्मक भएको  बताइएको  छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

September 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031