शुक्रबार, असार १७, २०७९

आज परिमार्जित विधेयक माथि तीनदलले प्रस्तुत गरेको साझा संसोधन प्रस्ताव उपर छलफल गरिने

काठमाडौ भाद्र २४, संविधानसभामा जारी संविधानको परिमार्जित विधेयक माथिको छलफल छोट्याएर संविधान जारी गर्ने तयारी सुरु भएको छ । सभासदहरुले राखेका संसोधन Sambidhanप्रस्तावमाथि छलफल सकिएकाले आज प्रमुख तीनदलले प्रस्तुत गरेको साझा संसोधन प्रस्ताव पेश हुनेछ । प्रमुख तीनदलका पप्रमुख सचेतकहरुले संसोधन प्रस्ताव पेश गर्दै त्यसको औचित्यका विषयमा प्रष्ट पार्नुे तयारी रहेको बुझिएको छ ।

आज बिहान ८ बजे बस्ने भनिए पनि बैटक सुरु भइनसकेको थाहा भएको छ । साथै आजको बैठकमा साझा संसोधन प्रस्ताव पेश गर्दै प्रस्ताव माथि प्रमुख तीनदलका तर्फबाट दफावार छलफल सुरु गरिने बुझिएको छ । संशोधन प्रस्ताव उपरको दफाबार छलफल सकिएपछि तीनदलका शीर्ष नेताहरुले सम्वोधन गर्ने कार्यसूची रहेको छ । सम्भव भए आजै नभए भोलि प्रमुख तीन दलका नेताहरुले सम्वोधन गर्नुहुने संविधानसभा सचिवालयले जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

September 2015
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031