आइतवार, असार १९, २०७९

स्माइलीलाई थुनामा राख्ने आदेश

काठमाडौ भाद्र ७ , गत २०६९ ज्येष्ठ १८ गतेसर्वोच्च अदालतका न्यायाधीश रणबहादुर बमको युएन पार्कनजिक गोली हानी हत्या गरि फरार रहेका आरोपी भगवान् भन्ने सञ्जय स्माइलीलाई ललितपुर जिल्ला अदालतले आज थुनामा राख्न आदेश दिएको छ ।

 ललितपुर अदालतका न्यायाधीश गायत्रीप्रसाद रेग्मीको इजलासले तत्काल प्राप्त प्रमाणबाट न्यायाधीश बमको हत्या गरिएको देखिएकाले हाललाई स्माइलीलाई थुनामा राख्न आदेश दिएको प्राप्त समाचारमा जनाईएको छ ।  नेपाल प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरोको टोलीले न्यायाधीश बमको हत्या पछि फरार रहेका स्माइलीलाइ इन्टरपोलको सहयोगमा साउदी अरबबाट पक्राउ गरि आइतबार नेपाल ल्याई स्माइलीलाई सार्वजनिक गरेको हो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु