बिहिबार, असार २३, २०७९

मङ्गलबार काँग्रेसले महाधिवेशन लगायतका प्रसंगमा नितिगत निर्णय लिने

काठमाडौ भाद्र १३, पार्टीको आसन्न १३ औँ महाधिवेशन लगायतका प्रसंगमा नितिगत निर्णय गर्न नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय समितिको बैठक आगामी मङ्गलबार images (1)बस्ने भएको छ ।  त्यस्तै मङ्गलबार बस्ने बैठकमा १३ औँ महाधिवेशनको एजेन्दाको अवाला संविधान निर्माणका लागि प्रस्तावित सीमाङ्कनका कारण मुलुकमा सिर्जना भएको आन्दोलन र विवादास्पद अभिव्यक्तिका लागि २४ घण्टे स्पष्टिकरण पत्र काटिएका सभासद् अमरेशकुमार सिंहको सवालमा समेत छलफल हुने सम्वद्धस्रोतले जनाएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु