बिहिबार, मंसिर १४, २०८०
Dashain

भारत विरुद्ध नेपाली टोलीको घोषणा

काठमाडौ श्रावण ३०, आगामी भाद्र १५ गते भारतको पुणेमा हुने मैत्रीपूर्ण खेलका लागि एन्फाले ३० सदस्यीय प्रारम्भिक राष्ट्रिय टोलीको  आज घोषणा गरेको छ ।  घोषित टोली अन्र्तगत गोलरक्षकमा किरणकुमार लिम्बू, रितेश थापा र विकेश कुथू रहेका छन भने रक्षकमा क्रमस विराज महर्जन, रोहित चन्द, सागर थापा, सन्दीप राई, रञ्जित धिमाल, अनन्त तामाङ, आदित्य चौधरी, अजित भण्डारी, रवीन श्रेष्ठ र जीतेन्द्र कार्की रहेका छन् ।

त्यस्तैगरि मध्यपङ्क्तिका खेलाडिमा क्रमस विक्रम लामा, विशाल राई, भोलानाथ सिलवाल, जगजित श्रेष्ठ, सुशील केसी, श्याम नेपाली, राजु तामाङ, हेमन्त थापा मगर र विश्वास श्रेष्ठ र ग्रपङ्तिका खेलाडीमा जुमानु राई, अनिल गुरुङ, रञ्जन विष्ट, अञ्जन विष्ट, भरत खवास, नवयुग श्रेष्ठ, विमल घर्ती मगर र भरत शाहले रहने एन्फाले जनाएको छ ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु