बिहिबार, असार २३, २०७९

फरार कैदी पक्राउ

कठमाडौं श्रावण २०, गत वैशाख १२ गते गएको महाभूकम्पको क्रममा सिन्धुपाल्चोक जिल्ला कारागारबाट फरार रहेका अभियुक्त धनबहादुर pakrawतामाङ पक्राउ परेका छन । गोप्य सूचनाको आधारमा इलाका प्रहरी कार्यालय मेलम्चीले तामाङलाई लुकिछिपी बसेको अवस्थामा आज बिहान आफ्नै घरबाट पक्राउ गरेको हो ।  प्रहरीका अनुसार र अभियुक्त तामाङले आफ्नै दाइ शेरबहादुर तामाङलाई खुकुरी प्रहार गरी ज्यान मार्ने अभियोगमा मुद्दा दर्ता भई पुर्पक्षका लागि थुनामा रहेको प्राीत समाचारमा उल्लेख गरिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु