बुधबार, असार २२, २०७९

प्रहरी कारबाहीमा कुमार घैँटे मारिए

काठमाडौ भाद्र ३, विभिन्न अपराधिक कार्यमा संल्गन भएको आरोपमा नेपाल प्रहरी हिटलिस्टमा रहेका कुमार श्रेष्ठ भन्ने ‘घैँटे’ आज प्रहरी kumar-ghaiteकारबाहीमा मारिएका छन् । घैँटे नेतृत्वको टोलीले आज स्थानीय सामाखुसीमा आक्रमण गरेपछि प्रहरीको जवाफी कारबाहीमा उनी मारिएका प्रहरीले जनाएको छ ।
प्रहरीका अनुसार दोहोरो भिडन्तमा घाइते भएका घैँटेको उपचारका क्रममा त्रिभुवन विश्वविद्यालय शिक्षण अस्पतालमा मृत्यु हुनुको अलावा सोहि समू सुरेन्द्र महर्जन र राज महर्जन र प्रहरीतर्फपनि प्रसनी र प्रहरी जवान पनि घाइते भएको बुझिएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु