सोमवार, असार २०, २०७९

जबर्जस्ती संविधान जारी गरिए अर्को द्वन्द्व: अध्यक्ष वैद्य

काठमाडौ भाद्र ५ , नेकपा–माओवादीका अध्यक्ष मोहन वैद्यले संविधानसभाभित्र र बाहिर रहेका राजनीतिक दल र सरोकारवाला सम्बन्धित mohan_baidhyaसबै पक्षसित अविलम्ब संवाद गरी नयाँ राजनीतिक निकास निकाल्नका लागि अपिल गर्नुभएको छ ।

अध्यक्ष वैद्यले आज एक विज्ञप्ति जारी गर्दै यस्तो अभिव्यक्ति दिनु भएको हो । त्यस्तै विज्ञप्तिमा अध्यक्ष बैद्यले राजनीतिक सभाको आयोजना गर्ने सम्बन्धमा प्रस्तुत प्रस्तावलाई गम्भीरतापूर्वक लिइएन र जबर्जस्ती संविधान बनाइयो भने मुलुक फेरि अर्को द्वन्द्वको चपेटामा पर्ने दावी गर्नु  भएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु