भिएलएन खारेजीको माग गर्दै राजधानीमा प्रर्दशन

काठमाडौ आषाढ २५, संसदको अन्तर्राष्ट्रिय सम्वन्ध तथा श्रम समितीले भिएलएन नेपाल गैरकानुनीरुपमा चलेको र बढि शुल्क लिएको भन्दै कम्पनी रजिष्ट्रर Untitled-1कार्यालयलाई दर्ता खारेज गर्न निर्देशन दिएपछि मलेसिया जाने नेपालीहरुको भीषा सरलीकरणको काम गरिरहेको मलेसिया भिएलएन नेपाल प्रालि खारेजको माग गर्दै आज राजधानीमा प्रर्दशन गरिएको विरोध -यालीमा सहभागी ।भिएलएनले प्रति राहदानी १०५ रिंगेट अर्थात ३२ सय रुपैयाँ भिषा प्रोसेसिङ शुल्कका रुपमार भिसाका लागि ७ सय रुपैयाँ र भिसाका लागि ७ रुपैयाँ लिँदै आएको छ । मलेसिया जाने कामदारलाई आर्थिक भार थपियो भन्दै विरोध भएपछि भिएलएनका विषयमा चर्चा बढेको हो ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु