सोमवार, साउन २३, २०७९

काँग्रेसद्दारा सभासद् र केन्द्रीय सदस्यहरूलाइ मस्यौदा बारे विफिङ

काठमाडौ आषाढ १६, नेपाली काँग्रेस संसदीय दलको आजको बैठकमा पार्टीका महामन्त्री एवम्  विधान मस्यौदा समितिका सभापति कृष्णप्रसाद सिटौलाले nc jhandaसंविधानमा समावेश भएका विषय वस्तुका बारेमा सभासद् र केन्द्रीय सदस्यहरूलाई जानकारी गराउनुभयो ।

नयाँ बानेश्वरस्थित संविधानसभा भवनमा साँझ बसेको संसदीय दलको बैठकको अध्यक्षता पार्टी उपसभापति रामचन्द्र पौडेलले गर्नुभएको थियो । बैठकमा उपसभापति पौडेल र समिति सभापति सिटौलाले संविधानमा समावेश भएका विषय वस्तुहरूका बारेमा जानकारी गराउनु भएको थियो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु