शुक्रबार, भदौ ३, २०७९

७१वटा उच्च मावि खारेजी प्रक्रियामा

काठमाडौ आषाढ ७ , उच्च माध्यमिक शिक्षा परिषद्ले दुई वर्षभन्दा बढी समयदेखि उच्च मावि तहका कक्षा सञ्चालन नगरेका उच्च माविको सम्बन्धन खारेज गर्ने तयारी गरेको छ । कक्षा ११ र १२ को अध्ययन अध्यापन गराउने अनुमति लिए पनि सञ्चालनमा नआएका देशभरिका त्यस्ता ७१ उच्च माविको अनुमति  खारेज गर्न लागेको प्राप्त समाचारमा उल्लेख गरेको छ ।

उच्च माध्यमिक शिक्षा नियमावली, २०५२ को नियम ७ र सम्बन्धनसम्बन्धी विनियम, २०५५ को विनियम ६।१ बमोजिम खारेजीको लिष्टमा परेको त्यस्ता उच्च माविको सम्बन्धन खारेजसम्बन्धी निर्णय आउँदो साउन १ गतेदेखि नै लागू हुने र त्यस अघिनै ति उच्च माविलाई कक्षा ११ का विद्यार्थी भर्ना नगर्न र नगराउनसमेत परिषद्ले सूचित गरेको बुझिएको छ । यद्यपी परिषदले खारेजीको लिष्टमा परेको उमाविहरुलाई १५ दिनभित्र प्रमाणसहित लिखित स्पष्टीकरण दिन पनि परिषद्ले भनेको समाचारमा उल्लेख आग्रह गरेको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

June 2015
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031