आइतवार, साउन २९, २०७९

प्रधानन्यायाधीशमा सिफारिस श्रेष्ठ विरुद्ध चार उजुरी दर्ता

काठमाडौ आषाढ ११,    सर्वोच्च अदालतका लागि प्रधानन्यायाधीशमा सिफारिस गरिएका सर्वोच्च अदालतका वरिष्ठ न्यायाधीश कल्याण श्रेष्ठ विरुद्ध संसदीय kalyan shresthaसुनुवाइ विशेष समिति मा चार उजुरी दर्ता भएका छन ।

यसरी दर्ता भएका उजुरीमा न्यायाधीश श्रेष्ठले मुद्दाको किनारा लगाउँदा मुद्दाको गम्भीरतालाई विचार नर्गनुको अलावा सर्वोच्च अदालतकै न्यायाधीश रहेका बखत आर्थिक चलखेल गरी गैरमधेसीलाई मधेस आरक्षण कोटाबाट जागिर दिलाएको, जातीय हिसाबले मुद्दा जिताउने र हराउने गरेको, अकुत सम्पत्ति आर्जन गरेको, छोराको विवाहमा बीसौँ लाख खर्च गरेको, पुनरावेदन अदालतको न्यायाधीश विभिन्न मुद्धामा लाखौँ रुपैयाँ घुस लिएको भन्ने रहेको छ ।

प्रधानन्यायाधीशमा सिफारिस न्यायाधीश श्रेष्ठको आषाढ २३ गते संसदीय सुनावाइ हुने भएको छ

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

June 2015
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031