बिहिबार, भदौ २, २०७९

एमाओदीले भन्यो- सर्वोच्चद्दारा शुक्रबार जारी फैसला सहमति विपरित छ सच्याउ

काठमाडौ अषाढ ५, एमाओवादी मुख्यालयमा आज आयोजित नियमित पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै पार्टी प्रवक्ता दीनानाथ शर्माले प्रमुख ४ राजनीतिक दलका बीचमा भएको maobadi-office१६ बुँदे सहमतिको विपक्षमा सर्वोच्च अदालतले शुक्रबार दिएको फैसला सहमति विपरित भएको भन्दै उक्त आदेश सच्याउन माग गरेको छ ।

पत्रकार सम्मेलनमा प्रवक्ता शर्माले मुलुकको संक्रमण अवस्था लाई नजर अन्दाज गर्दै अदालतले जुनरुपमा आदेश जारी गरेको छ । त्यो आदेश आफैमा क्षेत्राधिकारभन्दा बाहिरको विषय भएको बताउँदै समयको माग र आवश्यकतालाई ध्यान दिनुपर्ने बताउँनु भएको छ । त्यस्तै अदालतले पनि संविधान निर्माण प्रक्रियालाई सहयोग गर्दै जनताको संविधान निर्माणको आशालाई पूरा गर्नु पर्नेमा निराश बनाएको बताउँनु भएको छ ।

 

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

June 2015
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031