बिहिबार, भदौ २, २०७९

यही सरकारलाई राष्ट्रिय सरकारको प्रारुप दिन सरकार तयार: सञ्चारमन्त्री डा.रिजाल

कालोबजारी गरे कारवाही

काठमाडौ ज्येष्ठ ४,  सरकारका प्रवक्ता एवम् सञ्चारमन्त्री डा.मिनेन्द्र रिजालले भूकम्प पिडितहरुको सहयोगार्थ सरकारले जस्तापाता किनेर वितरण गर्दा समय लाग्ने minendraभएकाले सरकारले सिधै पिडितलाई पैसा दिने निर्णय गरेको बताउँनुभएको छ ।

राजधानीमा रिपोर्टस् क्लबले आज आयोजना गरेको कार्यक्रममा बोल्दै सञ्चारमन्त्री रिजालले १२ लाख जस्तापाताको माग भएको भन्दै विदेशमा समेत खरिदका लागि काम अघि बढेको र यसवीचमा कर्कटपाताको अभाव हुन सक्ने संभावना लाई ध्यान दिदै सरकारले कालोबजारी रोक्न कारवाहीको कुनै कसर बांकी नराख्ने बताउँदै उहाँले प्रधानमन्त्री कोईराका नेतृत्वको यही सरकारलाई राष्ट्रिय सरकारको प्रारुप दिन सरकार तयार रहेको जानकारी दिनुभएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

May 2015
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930