मङ्लबार, साउन ३१, २०७९

मुलुककोे पुनःनिर्माणका लागि राष्ट्रिय सरकारको गठन आवश्यक डा भट्टराई

काठमाडौ वैशाख २६,  व्यवस्थापिका–संसद्को आजको बैठकमा बोल्दै एमाओवादीका नेता तथा पूर्वप्रम डा बाबुराम भट्टराईले राजनीतिक दलहरूप्रति जनताको टुटेको आस्था baburam-bhattaraiर विश्वासलाई सबैभन्दा पहिले पुनःनिर्माण गर्न आवश्यक रहेको बताउनुभएको छ ।

त्यस्तै वरिष्ठ नेता भट्टराईले विपत्तिको बेलामा अभिभावकका रूपमा रहेको राज्य र त्यसलाई सञ्चालन गर्ने राजनीतिक दलप्रति जनताले दुःखेसो पोख्दा त्यसलाई अन्यथा रूपमा हेर्ने र विश्लेषण गर्न नहुने तर्क गर्दै बैशाख १२ को भूकम्प पछिको अहिलेको अवस्था भनेको पुनःनिर्माण नभएर, नवनिर्माणका लागि एउटा महत्वपूर्ण अवसर भएको बताउँदै मुलुककोे पुनःनिर्माणका लागि राष्ट्रिय सरकारको गठनका लागि सोच्नुपर्ने समय आएको बताउँनु भएको छ ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

May 2015
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930