बिहिबार, भदौ २, २०७९

काँग्रेस भूकम्पपीडित राहत कोषमा रु १५ लाख

काठमाडौ ज्येष्ठ १,  नेपाली काँग्रेस भूकम्पपीडितको राहत तथा पूर्नस्थापनाका लागि सुरु गरको कोषमा अहिलेसम्म रु १५ लाख सङ्कलन भएको छ ।  त्यस्तै काँग्रेस nc jhandaमुख्यालका मुख्यसचिव ऋषिकेश तिवारीद्वारा आज जारी गरिएको विज्ञप्तिमा नेपाल तरुण दलले रु ३४ हजार, नेपाली काँग्रेस जनसम्पर्क समितिबाट रु ७५ हजार, नेपाली काँग्रेस म्याग्दीले रु एक लाख एक हजार, राजनप्रसाद पन्तबाट रु पाँच हजार, वसन्तकुमार गौतम रु ८४ हजार ४८१, ह्याप्पी होम प्रालि रु १० लाख, दिव्यमणि राजभण्डारीले रु एक लाख सहयोग गर्नुभएको उल्ल्ेख गरिएको छ ।

गत वैशाख १३ गते बसेको काँग्रेस केन्द्रीय कार्यसमितिको आकस्मिक बैठकले नेपाली काँग्रेस भूकम्पपीडित सहयोग कोषको नामबाट राष्ट्रिय वाणिज्य बैंक, सिंहदरबार शाखामा खोलिएको खाता नं ११३०००३७६३०१ मा खाता खोली रकम सङ्कलन गर्न सुरुगरेको हो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

May 2015
S M T W T F S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930