मङ्लबार, साउन ३१, २०७९

आमहड्तालको पहिलो दिन दर्जनौं सवारी साधनमा तोडफोड र आगजनी

बिजुली बजारमा प्रदर्शनकारी र प्रहरीबीच अपरान्ह दोहरो झडप

बिजुलीबजारमा आजको आमहड्ताल समापन कोणसभा 

साँझ ५ बजे राजधानीको सडकमा सवारी साधन गुड्न थाले

मोर्चाको बैठक बस्दै

photo s 08काठमाडौ चैत्र २४, एमाओवादी नेतृत्वको ३० दलीय मोर्चाले मंगलबारदेखि तीन दिन आमहड्ताल आह्वान गरेको आमहड्तालको पहिलो दिन राजधानीसहित देशभरको जनजीवन प्रभावित बनेको छ । यसवीचमा बन्दकर्ता बन्दलाई अवज्ञा गरेको भन्दै देशभरमा दर्जनौं सवारी साधनमा तोडफोड , आगजनी गरेका छन भने राजधानीको बिजुली बजारमा प्रदर्शनकारी र प्रहरीबीच अपरान्ह दोहरो झडपसमेत भएको थियो ।

३० दलीय मोर्चाले आमहड्तालको समयसिमा विहान ५ वजे दखि साँझ ५ बजे सम्म कायम रहने पूर्वघोषणा अनुरुप अहिले ५ बजेपछि राजधानीको सडकमा सामान्यरुपमा सवारी साधन गुड्न  थालेको छ । यसअघि बिजुलीबजारमा आयोजित आजको आमहड्ताल समापन कोणसभा सकिएलगत्तै मोर्चाका कार्यकर्ताहरु सडकबाट हटेका थिए । कोणसभालाई एमाओवादीका सचिव वर्षमान पुन, संघीय समाजवादीका महासचिव राजेन्द्र श्रेष्ठलगायतले सम्बोधन गर्नु भएको थियो ।

साल्ट ट्रेडिङ्ग कपोर्रेशन लिमिटेड

कालिमाटी, काठमाडौं
फोन नं: ०१४ २७० ३१५ ,फ्याक्स: ०१४ २७१ ७०४
Email salt@stcnepal.com, admin@stcnepal.com

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

April 2015
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031