बुधबार, चैत्र १५, २०७९

लोकसेवा आयोगका पदाधिकारीको सुनुवाइ सकियो, अव पालो अख्तियारको

काठमाडौ चैत्र ८ , संसदीय विशेष सुनुवाइ समितिको आज बसेको बैठकले लोकसेवा आयोगका अध्यक्ष तथा सदस्यहरूको संसदीय सुनुवाइलाई सम्पन्न bicc गरेको छ । समितिका सभापति कुलबहादुर गुरुङको अध्यक्षतामा आज बसेको बैठकले आयोगका सदस्यहरु क्रमस गोविन्द कुसुम, बृन्दा हाडा कृष्णचन्द झा, श्रीपुरुष ढकाल, अशोककुमार झा र बम्हदेव रायको नियुक्ति सिफारिस अनुमोदन गरेको हो ।

राष्ट्रपति डा रामवरण यादवले संसदीय विशेष सुनुवाइ समितिबाट अनुमोदन भएका आयोगका पदाधिकारीलाई नेपालको अन्तरिम संविधान, २०६३ को धारा १२५ (२) बमोजिम नियुक्त गर्नुहुनेछ ।   त्यस्तै संसदीय विशेष सुनुवाइ समितिले  अर्को साताबाट  अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगमा सिफारिस भएका आयुक्तहरूको सुनुवाइ सुरु गर्ने निर्णय सहितको  तयारी गरेको    छ ।

NTA

नेपालको सवैभन्दा पुरानो सुपर मार्केट

विशाल बजार कम्पनी लि.
शुक्रपथ, काठमाडौं, नेपाल

फोन: ०१४ २२८ ३४२, ०१४ २४२ १८५, ०१४ २२२ ४२३
Email: info@bishalbazar.com.np

खबरका दस्तावेजहरु

March 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728